Ülkemizin dört bir yanı tatil cenneti. Güney sahillerimizde yaz aylarının en renkli tatilleri yapılırken kış aylarında tüm ihtişamlarıyla yükselen dağlar kaliteli kar varlıklarıyla kış tatillerine olanak sağlıyorlar. Ülkemizde uygun fiyatlı otel rezervasyonu yaptırmak için çeşitli kampanya dönemlerinden faydalanmak en iyi yöntemlerden biri. En uygun otel rezervasyonu yaptırabileceğiniz tüm yöntemleri öğrenmek isterseniz yazının devamını inceleyebilirsiniz.

En Uygun Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır

En Uygun Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır

1. Erken Rezervasyon Kampanyalarını Değerlendirin!

En ucuz otel rezervasyonu yaptırmak isteyenlerin aklına ilk gelen kampanya dönemi şüphesiz ki erken rezervasyon dönemi oluyor. Erken rezervasyon dönemi ekim ayında başlıyor ve haziran ayına kadar devam ediyor. Kampanya döneminde %50’ye varan indirimler uygulanıyor ve her şey dahil oteller başta olmak üzere çeşitli konseptlerdeki otellerde uygun fiyata rezervasyon yaptırmak mümkün oluyor.

2. Erken Rezervasyon Kampanyasının İlk Dönemini Kaçırmamaya Özen Gösterin!

Erken rezervasyon kampanyası uzun sürmesine rağmen dönemlere ayrılmıştır. 4-5 döneme ayrılan kampanyanın ilk döneminde uygulanan indirim oranları daha yüksekken daha sonraları düzenlenen kampanyalarda indirim oranları düşebilir veya istediğiniz otellerde yer kalmayabilir. Bu nedenle erken rezervasyon otelleri için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

3. Banka Anlaşmalı Kampanya Fırsatlarından Yararlanın!

Banka anlaşmalı kampanyalar ile 12 taksite kadar rezervasyonlarınızı taksitlendirebilirsiniz veya şimdi rezervasyon yaptırıp tatile gitmeden 72 saat kalıncaya kadar ödeyebilirsiniz.

4. Son Dakika Kampanyalarına Göz Atın!

Erken rezervasyon fırsatını kaçırmanız halinde Tatilsepeti.com gibi büyük firmaların son dakika fırsatlarına mutlaka göz atabilirsiniz. Özellikle Antalya otelleri gibi yoğun ilgi gören bölgelerde son dakika fırsatları yakalayabilir, uygun fiyata konaklama imkânı elde edebilirsiniz.

5. E-bültene Abone Olun!

Tatil firmalarının e-bültenlerine abone olarak kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Hem uçak biletlerinde yapılan kampanyalardan hem de otel rezervasyonları için düzenlenen kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

6. Seçtiğiniz Otellerde Sihirli Fırsatlar Var mı? Diye Kontrol Etmeyi İhmal Etmeyin!

Tatilsepeti sihirli fırsat otelleri çok uyguna rezervasyon yapmanıza olanak veriyor. Hangi otellerde sihirli fırsat olduğunu bilmeniz mümkün değil bu bir sürpriz ancak rezervasyon aşamasında karşınıza çıkan sihirli fırsatı yakaladınız ibaresiyle indirimli rezervasyon yaptırmanız mümkün.

NEDEN BİR YORUM YAZMIYORSUN?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz