Yurt dışına çıkmak, hiç görmediğiniz ülkeleri keşfetmek ve yeni kültürleri tanımak son derece heyecan verici. Fakat uçuştan saatler önce havalimanında beklemek pek de aynı olmayabilir. Neyse ki İGA Lounge ile havalimanında geçirdiğiniz saatleri artık unutulmaz güzel anılara dönüştürebilirsiniz!

Her yolculukta sıkıcı bekleme süreleri nedeniyle stres oluyor ve havalimanında nasıl vakit geçireceğinizi bilmiyorsanız İstanbul Havalimanı’nın Lounge hizmetleri tam size göre! Uçağınızın kapılarını açmasına daha çok zaman varken lezzetli atıştırmalıkların tadını çıkarmak ve uçuş stresini üst düzey konforla geride bırakmak sizce nasıl fikir? Yanıtı biliyoruz. Öyleyse gelin, havalimanında konforlu vakit geçirmenin ipuçlarını hemen paylaşalım!

İGA Lounge

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş: İGA Lounge

1. İGA Lounge Özellikleri, Hizmetler ve Avantajlar

Uzun bir uçuştan önce rahatlamak, stresinizi atmak ve aklınızı meşgul edecek ufak tefek detayları bir süreliğine de olsa unutmak için havalimanında zaman geçirmenin en iyi yolunu artık öğrenme vakti! Özellikle İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş salonunda geçireceğiniz süreyi kendinizi şımartmak için kullanabilirsiniz. Nitekim 12 yaş ve üzeri tüm yolcular Lounge hizmetini satın alabiliyor ve bu hizmetten 4 saat boyunca yararlanabiliyor. İşte şimdi, İstanbul Havalimanı giden yolcu rehberimizle keyifli bir seyahat için size eşlik etmeye başlıyoruz!

2. Dış Hatlar Gidişte İGA Lounge ile Ayrıcalıklı Deneyim

Check-in işlemlerini tamamlayıp bavulunuzu teslim ettikten sonra havalimanında nasıl vakit geçireceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ancak İstanbul Havalimanı’ndaki özel hizmetlerden faydalanarak yurt dışına çıkış maceranızı daha keyifli ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

3. İGA Lounge Hizmetleriyle Deşarj Olmak

Kimi zaman planlı bir seyahat için evden çıkıyorsunuz, kimi zaman ise işler nedeniyle ani bir yolculuk planlamak zorunda kalıyorsunuz. Böyle anlarda birçok kişi eve uğrayıp duş alacak ve yemek yiyecek zamanı bulamıyor. İGA Lounge ile duş olanaklarından faydalanabilir, açık büfeden dilediğiniz yiyeceği ve içeceği tadabilirsiniz. 

Uçuşunuza uzun saatler varsa ve enerji toplamaya ihtiyaç duyuyorsanız dinlenme ve uzanma alanlarını mutlaka keşfetmelisiniz. Dinlenme alanına geldikten sonra uzanıp gözlerinizi kapatmanız yeterli. Seyahat öncesi stresinizi atmak için ücretsiz masaj servisinden de yararlanabilirsiniz.

IGA Vale
IGA Vale

4. İGA Lounge ile Keyifli Bekleyiş

Havalimanındaki saatlerinizi daha keyifli aktivitelerle geçirmek istiyorsanız İGA Lounge’ın eğlenceli hizmetlerine göz atmanız gerekiyor. Mesela, terasta soğuk içeceğinizi yudumlayabilir ya da bilardo masasında yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Veyahut en sevdiğiniz programı kaçırmamak için televizyonun başına geçebilirsiniz.

Seyahate çocuğunuzla birlikte çıkıyorsanız havalimanındaki bekleme süresi bir noktadan sonra sizin için daha da zorlaşabilir. İGA Lounge, tüm olumsuz deneyimleri geride bırakmak için sizlere bir çocuk oyun alanı da sunuyor. Bu sayede çocuklar yaşıtlarıyla oynarken ebeveynler de farklı lezzetlerle keyifli vakit geçirebiliyor.

Uçak biletiniz ve bavulunuz hazırsa İGA Lounge ile İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş salonundaki saatlerinizi daha keyifli ve konforlu bir şekilde geçirmeye hemen başlayabilirsiniz!

NEDEN BİR YORUM YAZMIYORSUN?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz