Yılbaşı, tüm dünya için umut, mutluluk, heyecan ve yeni bir başlangıç demek. Geçmişi geride bırakıp, yeni bir sayfa açmak için yılbaşında gidilebilecek en güzel şehirler iyi bir fırsat yaratıyor.

Skyscanner verilerine göre, yılbaşını geçirmek için yapılan destinasyon aramalarında 10 şehir öne çıkıyor. Liste, yeni yılı kutlamak ya da yeni yılda tatil planı yapanlar için iyi bir kaynak olabilir.

Yılbaşında Gidilecek En Güzel Şehirler

10Moskova, Rusya

Her ne kadar bu son zamanlarda ilişkilerimiz bozulmuş olsa da Moskova, yılbaşında gidilecek şehirler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her yıl, yılbaşına günler kala yağan karın bembeyaz bir örtüyle kapladığı Moskova sokakları, romantik bir kutlama için güzel bir adres. Şehirde, etkileyici mimari yapılarla bütünleşen karın masalsı görüntüsü insanı baştan çıkarıyor. Moskova’da kutlamalar için toplanma merkezi ise Kızıl Meydan.

Önceki

1 YORUM

  1. Eyfel kulesini çok sevdim görünce yani yıl başında eyfel kulesine gitmek isterdim ama ben şu an şehir içi bir yerdeyim o yüzden oraya gelemem olduğum şehirde diyarbakır ben Diyarbakırda olduğum için oraya asla gelemem ama gelmeyi ve orda fotoğraf çekmeyi çok isterdim bu arada ben daha çocuğum 10 yaşındayım adımda Yaren yani ailem izin vermez hem oraya gitmek içinde o kadar paramız yok gitsek bir hotelde kalırız ama biz Türk olduğumuz içinde onların dilinden anlamayız

NEDEN BİR YORUM YAZMIYORSUN?

Please enter your comment!
Please enter your name here