Birçoğumuz tatil yapabilmek için uygun fırsat kolluyor. Hafta sonu ile birleştirilen resmi tatiller, bayram dönemleri ve yılda birkaç kez alınan izin döneminde stres atmak, yeni yerler keşfetmek ve sakin ve huzurlu zaman geçirmek için seyahat etmek istiyoruz.

Türkiye‘nin dört bir yanında keyifle vakit geçirilecek onlarca tatil destinasyonu var. Yurt içinde tatil planı yapanlar ya da nereye gideceğine karar veremeyenler için tatile gidilcek yurt içi rotalar hayat kurtarıcı.

Tatile Gidilecek Nefis 10 Yurtiçi Rota

10Akyaka

Bölgeye has mimari dokusu, ormandan denize uzanan huzur veren doğası, hareket ve eğlenceyi sevenler için uygun aktivite seçenekleri, birbirinden güzel otel ve restoranları ile Muğla’nın Akyaka Mahallesi, her mevsim ziyaret edilebilecek bir destinasyon.

Dünya Sakin Şehir Ağı (Citta Slow) üyesi olan Akyaka, bu özelliği ile vahşi yapılaşmaya teslim olmayan turistik merkezlerden. Buz gibi Azmak Çayı üzerindeki tekne gezisi ile başlayan Akyaka ziyareti, doğayla baş başa huzurlu bir günün ardından leziz deniz ürünleri sunan restoranlarda keyif ve eğlenceyle sona eriyor.

Önceki

18 YORUMLAR

  1. Akyaka’ya uğrayan misafirlerimize işletmelere kolaylıkla ulaşıp farklı özelliklerini görebilmeleri için web portalı oluşturduk. Umarım faydalı olabiliriz. Doğayla kucaklaşabileceğiniz Akyaka’mıza herkesi bekliyoruz. https://www.gezgorakyaka.com

  2. Datça ile MARMARİS arasında düzenlenen Marmaris Jeep Safari Turuna katılmanızı tavsiye ediyorum.Mükemmel bir tur ve bu tur sayesinde bir yeri tanıyıp görme imkanına sahip oluyorsunuz.

  3. Datça en sevdiğim yerlerden birisi. iyi ki yolu virajlı ve tek bir yoldan gidip gelmek zorunda kalıyorsun, yoksa yolgeçen hanı olur bozulurdu dediğiniz gibi.

  4. Datça için yazıyı okur okumaz otele baktım ancak “July 16 – July 19 tarihleri arasında 2 yetişkin, 1 çocuk ve 1 oda için herhangi bir fiyat eşleşmesi bulamadık.” uyarısı geldi. Haberiniz olsun bence kaldırın.

    • Otel dolu olduğu için otel rezervasyon sitelerinde listeletmiyor kendini, kapatmışlar demektir. Otelin kendi sayfasından veya telefondan Villa Aşina’ya ulaşabilirsiniz. Telefon:(0252) 712 0443

  5. Mersin memleketim benim, Tarsus’tan Anamur’a her köşesi güzelliklerle doludur. Cennet Cehenem, Adamkayalar, Manastırlar, Eski kiliseler ve Antik kentler, tertemiz koylar uzayıp gidir.

NEDEN BİR YORUM YAZMIYORSUN?

Please enter your comment!
Please enter your name here